.

חם בפורום
קבוצת הלימוד של
הפרק היומי בתנ"ך
בוואטסאפ וביוטיוב. הצטרפו אלינו -

גני "עציון" של מרכז נריה

הערוגה הראשונה ששתל גרעין מרכז נריה בקרית מלאכי היא ערוגת הגן. כבר שנים עברו מאז שהרב יהודה בהרב שליט"א הבין שגנים תורניים הם הבסיס הנדרש על מנת שמשפחות יוכלו לקבוע ביתם בקרית מלאכי ופעל להקמתם.
הגנים הם גנים עירוניים של משרד החינוך הצמודים לתוכנית הפדגוגית של גני הילדים, המתאפיינים בצביון תורני מובהק. בגני עציון מתחנכים בניהם ובנותיהם של חברי הגרעין התורני יחד עם חבריהם ממשפחות וותיקות בעיר וילדי עולים. שערי הגן פתוחים לכל המעוניין בחינוך דתי.

לגני עציון יש שמות רשמיים, אך כולם מכירים אותם בשמות הגננות:
גני טרום חובה ותת חובה – בת שבע מקייטן ואליס איפרגן.
גן חובה בנים – חמוטל רוזנברג, וגן חובה בנות – עדנה דוידי.

גן תורני משמעותו:
א. גננות ערכיות, מלאות אמונה וחום, הנבחרות בתיאום עם הנהלת הגרעין.
ב. תוכנית לימוד תורנית וערכית.
ג. "מלמדים" קבועים המגיעים לגנים, לומדים עם הילדים, אוהבים אותם ומשפיעים עליהם. המלמדים של הגנים רגילים בעת הליכתם ברחבי העיר לצעקות של ילדים הקוראים לעברם: "המלמאאאד".

כל מי שתשאלו יספר לכם בשבחם של הגנים. הילדים הולכים לגן בשמחה, חוזרים עשירים בידע תורני, סיפורים וחוויות מעשירות. הגננות מקצועיות ומלאות אהבה ועין טובה לילדים. קברניטי העיר נוהגים להפגיש תורמים ונכבדים שמגיעים לעיר עם ילדי גני עציון כדי להנות מפיקחותם והנהגותיהם של ילדי הגנים.
גני עציון הם המזינים העיקריים של ת"ת ובית החינוך עציון. במהלך השנה מגיעים אנשי צוות מעציון למפגשים עם ילדי הגנים וילדי הגנים מגיעים לביקורים בעציון.


כתובת: ת.ד. 210 קרית מלאכי   טלפקס: 08-8503823   מייל: merkaznerya@gmail.com