.

חם בפורום
קבוצת הלימוד של
הפרק היומי בתנ"ך
בוואטסאפ וביוטיוב. הצטרפו אלינו -

בית ספר עציון

ת"ת ובית החינוך עציון נוסד כמסגרת תורנית ערכית כבר לפני 17 שנה על ידי הרב יהודה בהרב שליט"א, מרבני הגרעין.
בשנים האחרונות עבר תהליך שדרוג והתחדשות, בעקבות התגייסות של חברי הגרעין התורני מרכז נריה, להתאחד סביב בית הספר ולעזור לו בגיבוש מטרות ויישומן.
לבית הספר הגיע מנהל חדש – הרב תמיר שרים, אשר מוסר את כל כולו למען חינוך ילדי קרית מלאכי והסביבה. ב"ה אנו רואים הצלחה במהלך. ספסלי הת"ת מתמלאים מדי שנה בקצב המעיד על צעידתו בכיוון הנכון. בת"ת יושבים זה לצד זה בני העיר הותיקים עם בני הגרעין התורני, בני הקהילה האתיופית עם בני יישובי הסביבה כגון אחוזת אתרוג.

בעציון שואפים להצלחה והובלה בכל התחומים, הן בקודש והן בחול, הן בפיתוח הידע והן בפיתוח הכלים הרגשיים ובניין האישיות.
בבית החינוך לבנות עובדות מחנכות מעולות אשר אוהבות את הבנות, מנהיגות אותן לערכים, למידות, ללמידה איכותית ולפיתוח הכישרונות. הלימודים מתקיימים מתוך שאיפה למצוינות תוך קיום השתלמויות לצוות בכל התחומים.
מעבר למסגרת הלימודים הרגילה קיבלו הבנות אפשרות ללמוד ב"תלמודית" -  חוגי העשרה תורניים ויצירתיים בניהול ואחריות של מרכז נריה.
בתלמוד תורה לבנים כמחצית השעות מוקדשת ללימודי קודש. הלימוד מתבצע בשיטת "זילברמן", הנותנת דגש על לימוד חמישה חומשי תורה  בידיעת הפשט והבנת המילים בצורה מדויקת, ריבוי חזרות על מנת לזכור ולדעת את הנלמד, כאשר השינון מתבצע במקהלה ובטעמים החודרים לזיכרון וממלאים את הילד שמחה.

צוות המלמדים נבחר בקפידה ומוסיף לאורך כל השנה להתקדם ולהשתלם בהדרכתו של הרב דוד כרפס שליט"א, מראשוני הרמי"ם בת"ת זילברמן ברובע היהודי.
הן אצל הבנים והן אצל הבנות, נלמדים כל לימודי הליבה על פי משרד החינוך, בצורה רצינית ואחראית מתוך מבט של הבנת חשיבות מקומם עבור בן תורה בימינו.
כמו כן מתקיימים חוגי קרן קרב – גינון, משחקי חשיבה, דרמה, בישול, נגינה ועוד.

בחופשות של סוכות, חנוכה, פסח ובחופש הגדול מקיימים ת"ת ובית חינוך עציון ומרכז נריה ימי המשך לחינוך לערכים ולימוד התורה תוך שילוב חוויות והפעלות. ימי לימוד אלו מוגדרים רשות וכרוכים בתוספת תשלום. אנו שמחים לראות את הרצון של התלמידים והתלמידות להשתתף בהם.

עוד ארוכה הדרך, אך טוב לדעת שאנו בעיצומה. ההורים מרוצים והילדים שמחים. אז גם אתם מוזמנים...

לאתר בית הספר

כתובת: ת.ד. 210 קרית מלאכי   טלפקס: 08-8503823   מייל: merkaznerya@gmail.com