.

חם בפורום
קבוצת הלימוד של
הפרק היומי בתנ"ך
בוואטסאפ וביוטיוב. הצטרפו אלינו -

משפחה מהגרעין

משפחת וסרטיל

 

חזי


בן 32. למדתי בישיבה הגבוהה בבית אל קרוב ל-10 שנים, תוך כדי שירות בתותחנים ועבודה באתר Yeshiva.org.il.למדתי הנדסת תקשורת במכון לב וכעת אני עובד במשטרה בירושלים כמנהל פיתוח. בשנה האחרונה מיסדתי את עבודות הגרפיקה שאני עושה ל"סטודיו וסרטיל".

 

תמר (בלויגרונד במיל')

 

בת 27. למדתי באולפנית תל אביב (כן, זה היה מזמן). לאחר השירות הלאומי כמרכזת בסניף עזרא בבני ברק למדתי במדרשת שובה בעפרה ולאחר מכן התארסנו (לפני כמעט 10 שנים).

למדתי תואר ראשון בחינוך מיוחד במכללת בית וגן, והיום אני עובדת בבי"ס "הראל" כמורה להוראה מתקנת. תמיד אהבתי לרקוד ואכן בעידוד בעלי למדתי מחול במכללת וינגייט לתעודת מדריכה.

היום אני מעבירה חוגי מחול בקרית מלאכי ובסביבה.

 


ילדים

 

נריה (תומך נלהב במרכז נריה) בן 8 בכיתה ב' ב"עציון" – ילד מחושב, רגיש וחמוד מאין כמוהו.
חן בת 5 בגן של עדנה – מלאת חן ושמחת חיים עם כריזמה.

 

מקור

 

חזי מירושלים ותמר מבני ברק – גבעת שמואל. גרנו בבית אל מאז החתונה, ניצלנו את הטבע היטב בהרי בנימין (מומלץ לטיולים). עירוניסטים שמתגעגעים לטבע אך רוצים קהילה של עיר.

 

איך הגענו

 

מה שבעיקר ריתק אותנו זה הריח הייחודי והנוף הדמיוני...סתם. חלמנו הרבה שנים על מעבר לגרעין וחיכינו לסיום הלימודים של שנינו. הגיעה העת ועשינו את הצעד. מהיכרות ראשונית עם המקום משכה אותנו מאוד הפשטות של האנשים בקריה והכבוד לתורה, מה שנותן קרקע טובה לעשייה מלאת תוכן בלי יותר מדי מאבקים צדדיים.

 

מרכז נריה בשבילנו

 

הגענו לכאן לפני כשלוש שנים ללא שום קשר למקום מלבד הגרעין. יש הרבה רעיונות לעשייה, ובשביל זה באנו. מרכז נריה הוא התחלה של בשורה גדולה לקריה ויש לו יכולת הכלה מיוחדת במינה. די מהר מצאנו את עצמנו בועדת קליטה, ובהמשך בועדת שכבה צעירה. אנחנו עדים להתפתחות מחודשת של קהילה שהניצנים שלהם בוקעים עכשיו (בהשראת ט"ו בשבט). רכשנו לאחרונה דירה ברח' ספרא ומייחלים לתקוע יתד בארצנו הקדושה.

 

פנים קדימה


עם הקמת המבנה של "מרכז נריה", אנו מקווים להיות שותפים ביצירת מערכת שיעורים, סדנאות וארועי תרבות תורניים לאוכלוסיה הכללית בעיר ולקהילה בפרט. 
רוצים לפרסם את המשפחה שלכם???
לחצו כאן וספרו לנו על המשפחה שלכם...


 

כתובת: ת.ד. 210 קרית מלאכי   טלפקס: 08-8503823   מייל: merkaznerya@gmail.com